Home > Amberstone Associates – firma dla Ciebie?

Czy jesteśmy firmą dla Ciebie?

Ambicją Amberstone Associates jest dostarczanie usług executive search budowanych w oparciu o kompetencje najlepszych na rynku konsultantów. Nieustannie dążymy do doskonałości. Obalamy stereotypy i nie boimy się odkrywać nowych, lepszych dróg, by wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.

Nieustannie poszukujemy inspiracji oraz ludzi, którzy inspirują nas. Wyjątkowy talent, ambicja, pasja i wytrwałość to tylko niektóre cechy, którymi możemy określić nielicznych, którzy dołączają do zespołu Amberstone Associates.

Pracujemy dla największych organizacji działających na rynku. Doradzamy zarządom, radom nadzorczym i strukturom właścicielskim w zakresie poszukiwania i oceny kadry zarządzającej związanej z szeroko rozumianymi nowymi technologiami. Dzielimy się z klientami wiedzą na temat możliwości rynku i kierunków jego rozwoju. Stosujemy zaawansowany warsztat oceny kompetencji kadry zarządzającej i wciąż dążmy do poprawy jego wartości merytorycznej. Szczególną uwagę zwracamy na poufność naszej pracy, dbając o interesy wszystkich zaangażowanych stron.

Jeśli jest Ci bliskie takie podejście do pracy zawodowej, a jako człowiek dzielisz nasze wartości i jesteś gotów podołać wyzwaniu dołączenia do wymagającej organizacji – jesteśmy firmą dla Ciebie!

Aplikuj do Amberstone Associates!

Wyznaczanie wielkich celów sprawia, że nawet bardzo małe może stać się czymś naprawdę dużym..

Agata Sebastianiuk,
Partner, Członek Zarządu