Home > O nas

Rozwiązania HR w obszarze IT oraz Nowych Technologii

Usługi doradztwa personalnego rozwijają się w Polsce od wczesnych lat 90-tych. W świecie nowych technologii ich rozkwit nastąpił po roku 2000 i perturbacjach związanych z tzw. “bańką internetową”. Wtedy też swoje doświadczenia zdobywali konsultanci, którzy dziś wchodzą w skład Amberstone Associates. Obserwowaliśmy bacznie rozwój branży i uczestniczyliśmy w jej zmianach. Porównując rynek polski z krajami o dłuższej tradycji funkcjonowania tego typu usług postanowiliśmy obrać drogę, która pozwoli zapewnić jakość i uzyskać wartość dodaną niespotykaną dotychczas na polskim rynku. Naszym celem stało się:

zapewnienie wysokiej jakości usług executive search oraz HR consultancy w obszarach IT i nowych technologii, respektując nasze wartości i dążąc do zrównoważonego rozwoju własnego, jak i organizacji naszych Klientów.

Główne obszary naszej działalności:

Używamy najlepszych narzędzi do oceny kompetencji merytorycznych tworzonych przez ekspertówfurryowl.com

Dlaczego my?

 • 1

  Specjalizacja

  Zajmujemy się wyłącznie obszarami: IT, telekomunikacja, business intelligence,  e-commerce, m-commerce, media czyli wszystkim, co możemy określić jako IT i nowe technologie lub ICT.

 • 2

  Doświadczenie

  Nasz zespół tworzą osoby, które wybrały IT i konsulting HR jako swoją drogę zawodową. Niezmiennie rozwijamy kompetencje w tych obszarach i na nich budujemy naszą przewagę konkurencyjną.

 • 3

  Wysoki poziom merytoryczny

  Realizujemy trudne i złożone projekty rekrutacyjne oraz doradcze. W przypadku naszej specjalizacji istotne jest rozumienie specyfiki świata technologii oraz skuteczna ocena kompetencji menedżerskich, jak i specyficznych dla określonych ról zawodowych.

 • 4

  Sprawdzony zespół

  Większość z nas jest Państwu dobrze znana. Stabilność zawodowa konsultantów nie jest domeną tej branży, a my bardzo poważnie podchodzimy do kwestii zaufania i bezpieczeństwa Państwa projektów. Nasze życiorysy i referencje  są istotnymi aktywami Amberstone Associates.

 • 5

  Nasze wartości

  Jesteśmy po to by pomagać łączyć ludzi i organizacje oraz wspierać strategiczne decyzje. Specyfika naszych działań wymaga dyskrecji, poszanowania prawa i etyki biznesowej. A czym kieruje się Państwa doradca?

 

Executive Search

Executive Search to dla nas nie tylko narzędzie, ale filozofia pracy oraz kultura budowania relacji międzyludzkich w biznesie. Jesteśmy jedyną firmą łączącą wysublimowane narzędzia dotarcia bezpośredniego i oceny kompetencji kadry zarządzającej z wąską specjalizacją w obszarze IT i nowych technologii. Jest to z jednej strony nasza pasja zawodowa, z drugiej potrzeba ciągłego doskonalenia procesów, by stać się najlepszymi w branży. Z tego też względu, kilkanaście lat temu zdecydowaliśmy się na specjalizację. Z ogromną satysfakcją pracujemy dla największych firm  z branż takich jak: informatyka czy telekomunikacja, działających w Polsce i poza jej granicami, poszukując kadry zarządzającej, menedżerów odpowiedzialnych za obszary komercyjne i marketing, a także zespoły technologiczne. Naszym sztandarowym obszarem poszukiwań i relacji networkingowych są stanowiska: CIO, Dyrektor IT lub dyrektorzy poszczególnych obszarów informatycznych dla firm z branż, w których informatyka jest istotnym wsparciem biznesu. Pracujemy więc dla klientów sektora bankowości, ubezpieczeń, FMCG, farmacji, retail, logistyki, produkcji czy mediów zapewniając wsparcie executive search w ramach stanowisk zarządzających obszarem nowych technologii.

Konsultanci Zarządzający

Krzysztof Puchalski Partner Zarządzający
Agata Sebastianiuk Partner Zarządzający
Sylwia Kujawska-Frydrych
Partner Zarządzający

Nasz zespół

Jesteśmy dumni z naszego zespołu. Tworzą go przede wszystkim pasjonaci pracy z ludźmi, zafascynowani światem nowych technologii i tego, co w branży nazywamy “miękkim HR’em”. Jednym z czynników ocenianych i promowanych w firmie jest rozwój własny i zdobywanie wiedzy. Chcemy wyróżniać się kompetencjami czerpiąc benefity z naszej specjalizacji, a jednocześnie podążając za szybko zmieniającym się światem nowych technologii.

Niezależnie od tego czy zarządzasz sprzedażą rozwiązań IT, jesteś ekspertem od marketingu internetowego, czy też kierujesz infrastrukturą sieciową naszą ambicją jest być partnerem, który rozumie Twoją pracę i jest w stanie porównać ją z osobami, które realizują podobne zadania w innych organizacjach.

Jeśli uważasz, że nasze podejście jest bliskie i Tobie, oraz interesują Cię działania executive search bądź inne usługi z obszaru HRdołącz do nas! Zapraszamy!

Jesteśmy też na Google+